לילה אצל חברים בבית

שנינו ,אני וחברה שלי בגיל 19, אנחנו כבר די הרבה זמן ביחסים. חיי הסקס שלנו די עשירים, ניסינו הרבה דברים ואנחנו ממשיכים לנסות דברים חדשים. בחיים לא צירפנו מישהו נוסף לסקס שלנו,עד יום מסוים. זה לא היה מתוכנן זה פשוט קרה יום אחד ואני יספר איך.

היינו במסיבה אצל חברים,הם גרו די רחוק מאיתנו ,לכן נשרנו לישון אצלם. נתנו לנו חדר שינה עם מיטה זוגית גדולה,אבל בגלל שלא היה מספיק מקום בחור נוסף נאלץ לישון איתנו. חברה שלי הייתה במרכז אני והוא היינו בצדדים. זה היה די מבאס כי הבנו שאנחנו נשאר בלי סקס. לא יכולתי להרדם, החרמנות השתלתה והתחלתי בשקט ללטף את הגוף שלה. כשהגעתי עם היד שלי בין הרגליים ,הבנתי שהיא רטובה. רציתי לזיין אותה, הזזתי את התחתונים שלה בצד והכנסתי את הזין כמו לנערות ליווי בתל אביב.

אנחנו לא יכולים לעשות סקס בשקט,אנחנו תמיד מדברים מלוכלך אחד לשני, גם הפעם לא היה שונה. בשלב אחד שאלתי אותה בכל רם אם היא רוצה זין נוסף, היא הייתה חרמנית וצעקה כן. הבנו שחבר שלנו כבר לא יושן. הוא ראה מה שאנחנו עושים ומילים שלה גרמו לא להצטרף. הוא הכניס את הזין שלו לתוך הפה שלה. היא לא התנגדה והתחילה למצוץ אותו. זה חרמן אותי עוד יותר, תמיד רציתי לראות איך מזיינים אותה לשתי חורים. עשינו את זה, היא התיישבה עליו ואני נכנסתי לתוך הישבן שלה.

זאת הייתה חוויה נהדרת, חזרנו על מה שעשינו גם בבוקר.