ידידה

יש לי ידידה טובה מאוד, למדנו איתה ביחד ועד הים אנחנו חברים טובים. היחסים שלנו מיוחדים מאוד, אין לנו סודות. שנינו לא בזוגיות, לכן אין מי שיקנא לחברות שלנו. למרות זאת אנחנו לעיתים קרובות מדברים על נושאים אינטימיים וסקס לפעמים שולחים אחד לשניה תמונות אינטימיות, עושים סקס וירטואלי, אבל לא היה לנו סקס אמיתי.

יום אחד, אחרי טיול ארוך בעיר נפלנו על הספסל ליד הבית שלה. היא התלוננה לי על רגליים כואבות שלה. שמתי את הרגליים שלה עם הברכיים והתחלתי לעשות לה עיסוי רגליים. ראיתי שהיא נהנית מזה. אז היא הציעה לי לעלות לדירה שלה, כי זה נראה מאוד מוזר לעשות את זה ברחוב. ברגע שנכנסנו לדירה וסגרנו את הדלת, היא ישר קרא לי לחדר שינה. הייתה שם מיטה ענקית, היא קפצה עליה, אני התיישבתי לידה.

היא ביקשה ממני להמשיך את העיסוי רגליים, התחלתי ממקום שעצרתי בו, אז המשכתי לעלות למעלה, עברתי את הברכיים והחצאית שלה התחילה להפריעה לי. פתחתי אותה והורדתי, אז הורדתי את התחתונים שלה והתחלתי ללטף את הכוס שלה. אז המשכתי ללקק אותה, למצוץ את הדגדגן. הנשימה שלה השתנתה, היא התחילה לגנוח. הכנסתי את הידיים מתחת לחולצה שלה, מצאתי את השדיים שלה והתחלתי למחוץ אותם. שדיים גדולים וכל כך נעימים למגע. לחצתי עם האצבעות על הפטמות שלה והיא כמעט צרחה מהנאה. הורדתי את החולצה שלה והתנפלתי על השדיים עם הפה שלי, ליקקתי ונישקתי את הפטמות והידיים שלה טיילו על הגב שלי.

אז היא דחפה אותי ופתחה את המכנסיים שלי. היא לקחה את הזין העומד ביד ומשכה אותי על המיטה. היא השכיבה אותי על הגב והתיישבה על הזין שלי. היא רכבה במהירות ובקצב שלי, כל מה שנשאר לי זה למחוץ את התחת שלה חזק ולתמוך בתנועות שלה. כמה דקות אחרי זה היא הוציאה גניחה חזקה מאוד וכמעט נפלה. תפסתי אותה והפכתי אותה על הגב. בתנוחה הזאת המשכתי לזיין אותה. כמה דקות אחרי זה גמרתי בעצמי. מליתי את החור שלה בשפיף שלי וזה הרגיש מדהים.

אחרי סקס מדהים כזה התכרבלנו על המיטה ודי מהר נרדמתי. מפגשים אינטימיים כאלה מאז קוראים אצלינו כל פעם שאנחנו נפגשים. ככה זה בכל זוגיות…

geisha-escort.com