אני והוא

דפיקה בדלת, אני פותחת . זה הוא. אפילו לא הספקתי ללבוש תחתונים. זה לא רגיל בשבילים למצוא את עצמי במפגש אינטימי עם גבר זר בלי תחתונים, אבל זה מחרמן.
"הי"
"הי"
הוא חיבק אותי ואז היד שלו גלשה אל התחת. ישר נלחצתי. עכשיו הוא יודע שאין כלום מתחת לתחתונים. אני מסתכלת עליו. יש לו ניצוצות בעיניים. זה מדליק אותי. אני נשואה, אבל זה תמיד כיף להרגיש חום וטעם של מישהו אחר. אנחנו עומדים במטבח. אני מרגישה כמו בחלום. אני מתיישבת על השולחן ומרימה את החצאית. עכשיו הוא יכול לראות הכל. אני רואה שהזין שלו העריך את המראה כמו שצריך. הוא מתקרב אלי, משכיב אותי על השולחן, מרים את הרגליים למעלה ופותח אותם. מתחיל לנשק את הרגליים ויורד למטה אחרי כל נשקה. מתנפל על כוס שלי עם השפתיים. כל הגוף שלי רועד ואני נכנעת. הוא מרים את החולצה שלי, אני אף פעם לא לובשת חזייה בבית. הוא מוחץ את השדיים שלי, מלטף, משחק עם הפטמות. אני מרגישה שהיד השניה שלו יורדת למטה ומלטפת את הרגל. כל שניה הוא מתקרב אל הכוס. עוד רגע והאצבעות שלו פותחות את השפתיים ואז אצבע נוספת חודרת בפנים. עוד רגע וכבר שניים בפנים. הלשון כבר משחק עם הדגדגן. אני רוצה שהוא יכניס לי כבר. הוא לא ממהר.
אחת האצבעות מתחילה ללטף את פי הטבעת. זה נעים. הוא לוחץ קצת, הטוסיק שלי נפתח ואצבע נכנס פנימה. זאת הרגשה פשוט מדהימה כאשר שתי אצבעות בתוך הכוס שלך ועוד אחד בתחת. היד השניה שלו עדיים על השדיים שלי והלשון עדיין מטייל על הדגדגן. תנועת האצבעות מתחילות להיות עוד יותר מהירות. אני לא מסוגלת להחזיק את עצמי בידיים יותר וגומרת.

גיישה אסקורט