אשה זה כמו יין טוב,עדיף מבוגרת


היו חגים ,אבל ישבתי בבית בגלל צינון קל. חברים שלי היו צריכים להגיע יותר מאוחר ,אז הכנתי שולחן. הם הגיעו בצהריים,אחרי חגיגה ברחוב,אבל לא לבד. בין שתי החברים שלי עמדה בחורה או יותר נכון להגיד אישה. בלי מילים מיותרות התיישבנו בשולחן. שתינו קצת, החברים שלי שהתחילו כנאה עוד בחוץ די השתכרו והבינו שהם צריכים הביתה.

-"אני ילווה אותם עד לאוטובוס" -היא אמרה לי.

-"ואז תחזרי"- לא יודע למה עניתי לה.

היא הייתה קצת מעל 40 ,מאות מטופחת ,לבושה עם טעם ,חוש הומור מדהים,היא לא שתתה הרבה וגם הייתה מאוד טובה בשיחה. הייתי הרבה יותר צעיר ממנה,אבל רק איתה הבנתי עד כמה אישה יכולה להיות מושכת. היא חזרה , אבל לא לבד, היא הביאה בקבוק קוניאק טוב. שתינו כוסית,הדלקתי מוזיקה שקטה ועברתי לספה. קראתי לה ,היא הבינה לאן זה אולך והתחילה להתפשט. חיקיתי שהיא ישר תבוא אלי,אבלי בחרה בחדר אמבטיה. היא חזרה אחרי מקלחת ,עטופה במגבת סביב כל הגוף שלה. היא הפשיטה אותי ,היא הייתה כל כך עדינה,היא נישקה את כל הגוף שלי,לא ידעתי שהפטמות שלי כל כך רגישות, עברה על הבטן, רגליים, הרגשתי נשיקות על האשכים שלי וכמובן היא לקחה אותו לתוך הפה.

היא לא רצתה שאני יגמור ממציצה, רק משחק, היא עלתה למלה ,התחלנו להתנשק. היא נעמדה מעלי,התיישרה וכיוונה את הזין שלי לתוכה. היא התחילה ברכיבה עדינה ואיטית. היא ניסתה לרכב לכל האורך מלמטה ועד הקצה של הזין. פעם אחד היא התרוממה יותר מידי והזין נפל בחוץ. זה לא עצר אותה היא שוב תפסה אותו עם היד וכיוונה לחור השני. הרגשתי עד כמה החור צר ולחץ אדיר על הזין גרם לי להישפך לתוכה אחרי כמה דקות. היא נישקה אותי, ירדה ממנו עם חיוך והלכה למקלחת שוב פעם.

המפגשים האינטימיים שלנו נמשכו הרבה זמן, היא הייתה מאוד חרמנית עם פנטזיות שונות שתמיד סמכתי לממש איתה.